Opis
Uchwyt na ręcznik, podwójny
- Obrotowe
- Długość 450 mm
- Wymiary montażowe (środek): 30 mm
Z tej serii krzywych wdzięku całkowicie wyposażyć łazienkę i toaletę. Ciekawostką jest praktyczny elegancki narożnik półki ze szkła.
Pierwotna cena wynosiła: 80,00 zł.67,00 złAktualna cena wynosi: 67,00 zł.
| Kod | RB121 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Serie | RUMBA |
| Kolor | Chrom |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki |
| Materiał | Stop cynku |
| Instalacja | Wiercenie |
| Rozmiary | 450 mm |
| Długość | 450 mm |
| Kształt | Inne kształty |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,580 kg |
| EAN | 8590913828102 |
Uchwyt na ręcznik, podwójny
Z tej serii krzywych wdzięku całkowicie wyposażyć łazienkę i toaletę. Ciekawostką jest praktyczny elegancki narożnik półki ze szkła.






