Opis
Wiszący bidet NOLITA
- rozstaw montażowy: 18 cm
- w tym zestaw montażowy i podkładki dźwiękochłonne
Wskazówka: Do bidetu oferujemy podwieszany kod WC NOLITA 531401 w tym samym projekcie.
Pierwotna cena wynosiła: 2277,00 zł.1793,00 złAktualna cena wynosi: 1793,00 zł.
| Kod | 532501 |
|---|---|
| Marka | Kerasan |
| Materiał | Ceramika |
| Rozmiary | 35x33x55 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Styl | Design |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 17,330 kg |
Wiszący bidet NOLITA
Wskazówka: Do bidetu oferujemy podwieszany kod WC NOLITA 531401 w tym samym projekcie.






