Opis
Bidet naścienny NOLITA
- odstęp montażowy: 18 cm
- w tym zestaw montażowy i podkładka dźwiękoszczelna
Wskazówka: Oferujemy toaletę ścienną NOLITA, kod 531431, w tym samym projekcie.
Pierwotna cena wynosiła: 3061,00 zł.2524,00 złAktualna cena wynosi: 2524,00 zł.
| Kod | 532531 |
|---|---|
| Marka | Kerasan |
| Seria | NOLITA |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Ceramika |
| Rozmiary | 35x33x55 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Styl | Klasyk |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 17,330 kg |
Bidet naścienny NOLITA
Wskazówka: Oferujemy toaletę ścienną NOLITA, kod 531431, w tym samym projekcie.






