Opis
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolekcja | PIK |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Ilość źrodeł światła | 2 |
| Typ źródła światła | G9 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 12W only LED |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Szkło |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Szerokość | 48 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Odstawalność od ściany | 15 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 12 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 12 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230V V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 14 x 17 x 50 cm |


















