Opis
| Typ | Lampa sufitowa |
| Kolekcja | STALACTITE |
| Kolor | Mosiądz |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źrodeł światła | 13 |
| Typ źródła światła | G9 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 13x10W only LED |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Materiał | Mosiądz |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon |
| Szerokość | 34 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 34 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Klasa efektywności energetycznej | A++/A |
| Wymiary opakowania | 29 x 35 x 35 cm |














