Opis
Lampa sufitowa AXIS VI 9297 to przykład oprawy, która świetnie nadaje się jako designerski dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Aż 6 punktów świetlnych daje duże możliwości regulacji intensywności oświetlenia - przy zastosowaniu żarówek dekoracyjnych o niewielkiej mocy uzyskamy klimatyczny, przyjemny blask otulający wnętrze. Żarówki mocniejsze, np. LEDowe pozwolą uzyskać większy strumień światła, a co za tym idzie, intensywniejsze oświetlenie przestrzeni.
Lampę wykonano z dbałością o detale, z wysokiej jakości stali lakierowanej na kolor czarny oraz złoty, co zaowocowało piękną, modną formą. Idealnie pasuje do większych pomieszczeń typu salon bądź jadalnia.
- 6-płomienna lampa na sufit do salonu, jadalni, biura
- możliwość częściowej regulacji
- klasyczna czerń z modnymi złotymi detalami
- skrzyżowane ramiona
- optymalne wymiary: 73cm szerokości oraz 74cm wysokości
- lampa mieści 6 żarówek z trzonkiem E27, każda o mocy maks. 60W (brak w komplecie)
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | AXIS |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źrodeł światła | 6 |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Materiał | Stal |
| Styl | Industrialny |
| Pomieszczenie | Salon |
| Szerokość | 73 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 34 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 10 x 35 x 96 cm |














