Informacje dodatkowe
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |
Pierwotna cena wynosiła: 30,00 zł.28,00 złAktualna cena wynosi: 28,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | 0632CC25B7 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,080 kg |
| EAN | 8030575006468 |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiary | 32 mm Ø |
| Długość | 250 mm mm |
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






