Opis
Umywalka ceramiczna BEVERLY
Instalacja:

Blaty są coraz bardziej popularnym produktem. Można je stosować na płycie szklanej lub kamiennej, na niszy okładzinowej lub mozaikowej lub w niektórych seriach mebli łazienkowych.
Pierwotna cena wynosiła: 1058,00 zł.995,00 złAktualna cena wynosi: 995,00 zł.
| Marka | Sapho |
|---|---|
| Kod | WH040 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 8,800 kg |
| EAN | 8590913856266 |
| Instalacja | Do postawienia |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 56x37 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów | Bez otworu |
| Przelew | Nie |
Umywalka ceramiczna BEVERLY
Instalacja:

Blaty są coraz bardziej popularnym produktem. Można je stosować na płycie szklanej lub kamiennej, na niszy okładzinowej lub mozaikowej lub w niektórych seriach mebli łazienkowych.









