Opis
Kinkiet PALMERA
- barwa światła: 3000 K, ciepła biel
- strumień świetlny: 480 lm
- Moc: 4,5 W
- Zasilanie: 220-240 V ~ 50 Hz
- w tym źródło
Pierwotna cena wynosiła: 400,00 zł.338,00 złAktualna cena wynosi: 338,00 zł.
| Kod | 95141 |
|---|---|
| Marka | Sapho |
| Ochrona elektryczna | IP44 |
| Kolor | chrom |
| Materiał | Chrom-szkło |
| Napięcie | 230 V |
| Rozmiary | 125x270x115 mm |
| Szerokość | 12.5 cm |
| Głębokość | 11.5 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Styl | Klasyk |
| Typ oświetlenia | LED |
| Moc | 4.5 W |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,740 kg |
| EAN | 9002759951412 |
Kinkiet PALMERA






