Opis
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Szyna natynkowa |
| Kolekcja | LVM Track |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Styl | Industrialny |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Szerokość | 2.8 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Długość | 100 cm |
| Wymiary opakowania | 6 x 3 x 101 cm |
Pierwotna cena wynosiła: 499,00 zł.149,00 złAktualna cena wynosi: 149,00 zł.
EAN: 5903139101622
Kod produktu: 10162
Typ: System szynowy LVM Magnetic
Rodzaj: Szyna natynkowa
Kolor produktu: Czarny
Materiał: Aluminium
Szerokość: 2.8 cm
Wysokość: 5.5 cm
Długość: 100 cm
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Szyna natynkowa |
| Kolekcja | LVM Track |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Styl | Industrialny |
| Pomieszczenie | Biuro |
| Szerokość | 2.8 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Długość | 100 cm |
| Wymiary opakowania | 6 x 3 x 101 cm |






