Opis
Cena za 1m2, jedna paczka 1,08m2, cena wysyłki uzależniona od ilości metrów, wysyłka paletowa
Objaśnienia

Płytki rektyfikowane
Rektyfikacja polega na mechanicznym zeszlifowaniu krawędzi płytki na etapie produkcji w celu uzyskania minimalnych różnic wymiarowych na poziomie 0,2mm.

Mrozodporność
Odporność na mróz zależy od stopnia chłonności (tzn. że nie pochłonie wodę, która mogła by w niej zamarzać).
W przypadku płytek przeznaczonych do pomieszczeń, odporność na mróz nie jest wymagana i absorbcja bywa zwykle większa niż 10%. Natomiast szkliwione płytki odporne na mróz maja chłonność do 3 %. Na zewnątrz poleca sie stosowanie płytek gresowych, które mają chłonność poniżej 0,5%.

Płytka gresowa
Jednolita w strukturze płytka, przebarwiona w całej grubości płytki, nie tylko na powierzchni.
Płytka jest formowana z mieszaniny gliny, kaolinu, piasku kwarcowego, skalenia i szamotu, następnie prasowana i wypalana przy bardzo wysokich temperaturach, wynikiem czego jest wyjątkowa twardość, pewność i odporność na ścieranie.
Płytki gresowe mają uniwersalne zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków na ścianie i na podłodze.
Nadają się do bardzo obciążanych przestrzeni, naprz.chodników czy fasad budynków.

Wybór płytek według stopnia ścieralnośi
Klasa PEI III. - podłogi o średnim natężeniu ruchu, narażane na częściejsze zanieczyszczanie, naprz. pomieszczenia w mieszkaniach i domach, z wyjątkiem strefy wejściowej, która powinna być wykonana z płytek o wyższej klasie. Można użyć w przedpokojach, balkonach kuchniach, pokojach hotelowych…

Płytki podłogowe
Płytki przeznaczone do obłożenia podłóg, zarówno można je użyć do obłożenia ścian.

Powierzchnia połysk.
Błyszcząca powierzchnia płytki.
| Charakter | Rektyfikowana, Mrozoodporne, Gresowa |
|---|---|
| Materiał | Ceramika |
| Odporność na ścieranie | PEI III |
| Użyj | Płytki podłogowe |
| Powierzchnia | Połysk |
| Rozmiary | 60x60 cm |
| Grubość | 9.5mm |
| Opakowanie zawiera | 1,08m2, 3ks |
| Waga opakowania | 21,400 kg |



















