Opis
![]()
Cena za 1m2, jedna paczka 1,44m2, cena wysyłki uzależniona od ilości metrów, wysyłka paletowa
Właściwości
| Charakter | Rektyfikowana |
|---|---|
| Materiał | Ceramika |
| Tekstura | Kamień |
| Użyj | Płytki ścienne |
| Powierzchnia | Satyna |
| Rozmiary | 40x120 cm |
| Grubość | 11mm |
| Opakowanie zawiera | 1,44m2, 3ks |
| Waga opakowania | 19,540 kg |
Objaśnienia

Płytki rektyfikowane
Rektyfikacja polega na mechanicznym zeszlifowaniu krawędzi płytki na etapie produkcji w celu uzyskania minimalnych różnic wymiarowych na poziomie 0,2mm.

Płytki ścienne
Płytki można użyć wyłącznie na obłożenie ściany.

Satynowa powierzchnia
Satynowa powierzchnia łączy w sobie praktyczność gładkiej powierzchni połysku i estetyczność powierzchni matowej. Rezultatem jest gładka powierzchnia z delikatnym połyskiem.




















