Opis
Deska sedesowa Alicante
Materiał - polipropylen
Pierwotna cena wynosiła: 60,00 zł.55,00 złAktualna cena wynosi: 55,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | ST262 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,820 kg |
| EAN | 8590913818479 |
| Sposób mocowania | Zawias zawiasowy od dołu |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 37x45,5 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Głębokość | 45.5 cm |
| Materiał | Polypropylen |
| Styl | Obłe |
Deska sedesowa Alicante
Materiał - polipropylen






