Opis
Drzwi wysięgnikowe AMICO
- Drzwi skrzydłowe
- Szerokość wejściowa: 406-556 mm
- Regulacja: 820-1000 mm
- Może być instalowany dla lewych i prawych otworów
Pierwotna cena wynosiła: 999,00 zł.951,00 złAktualna cena wynosi: 951,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Serie | KABINY PRYSZNICOWE AQUALINE |
| Kod | G80 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 31,000 kg |
| EAN | 8590913814433 |
| Typ | Otwierane |
| Kształt | Drzwi do wnęki |
| Kolor profilu | Biały |
| Wypełnienie | Szkło CZYSTE |
| Rozmiary | 80-100 |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 1850 mm |
| Grubość szkła | 6 mm |
Drzwi wysięgnikowe AMICO






