Informacje dodatkowe
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |
Pierwotna cena wynosiła: 40,00 zł.39,00 złAktualna cena wynosi: 39,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | 3550 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,920 kg |
| EAN | 8595156220997 |
| Sposób mocowania | Zawias zawiasowy od dołu |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 39,2x46 cm |
| Szerokość | 39.2 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Materiał | Polypropylen |
| Styl | Obłe |
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






