Opis
Podwieszana szafka pod zlewem
- 2x drzwi
- uchwyty chromowane
Umywalka i nogi nie są w zestawie.
Do skompletowania z ZARA 55 umywalka meblowa 54×44,5cm
Pierwotna cena wynosiła: 499,00 zł.412,00 złAktualna cena wynosi: 412,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Serie | KERAMIA FRESH |
| Kod | 50058 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 14,100 kg |
| EAN | 8590913835759 |
| Instalacja | Zawieszenie/postawienie |
| Kolor | dąb platin |
| Typ szafki | Drzwiczki |
| Rozmiary | 49,6x74x33,4 cm |
| Szerokość | 49.6 cm |
| Głębokość | 33.4 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Materiał | MDF/laminat |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Materiał umywalki | Ceramika |
| Wyposażenie | Konieczny montaż |
| Styl | Klasyk |
Podwieszana szafka pod zlewem
Umywalka i nogi nie są w zestawie.
Do skompletowania z ZARA 55 umywalka meblowa 54×44,5cm
| Wysyłka |
|---|






