Informacje dodatkowe
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |
Pierwotna cena wynosiła: 50,00 zł.44,00 złAktualna cena wynosi: 44,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | TY1002 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,690 kg |
| EAN | 8590913855023 |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiary | 600 mm délka |
| Wyposażenie | Z korkiem automatycznym |
| Średnica odpływu | 47 mm |
| Rozmiar gwintu | 6/4" |
| Długość | 600 mm |
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






