Opis
Galerka - szafka z lustrem
- 2x drzwi lustrzane z efektem 3D (widok przestrzenny)
- półka pod środkowym lustrem
- po każdej stronie przez jedną półkę
- zawiera gniazdo zasilania 230 V
Uwaga: Dostawa bez żarówki, odpowiednia żarówka: typ E14, 1x12 W.
Pierwotna cena wynosiła: 349,00 zł.348,00 złAktualna cena wynosi: 348,00 zł.
| Kod | 671232 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Ochrona elektryczna | IP21 |
| Kolor | biały |
| Materiał | Plastik |
| Napięcie | 230 V |
| Gniazdo | E14 |
| Rozmiary | 59x50x15,5 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 15.5 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Styl | Klasyk |
| Typ oświetlenia | Żarówka |
| Wyposażenie | Oświetlenie, Zintegrowane gniazdko el., Wyłącznik |
| Moc | 12 W |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Waga opakowania | 4,040 kg |
| EAN | 4013251825106 |
Galerka - szafka z lustrem
Uwaga: Dostawa bez żarówki, odpowiednia żarówka: typ E14, 1x12 W.






