Opis
Praktyczna umywalka na krawędzi mebli
- Opcje montażu: wiszące lub szafkowe
Pierwotna cena wynosiła: 499,00 zł.479,00 złAktualna cena wynosi: 479,00 zł.
Praktyczne meble, umywalka z krawędzią,
Można zamówić szafkę pod umwalkę
-POLY szafka umywalkowa 51,8x74,6x44 cm, 1 drzwi
-POLY szafka umywalkowa 51,8×74,6×44 cm, 2 szuflady, biała
Umywalka jest dostarczana bez baterii i bez szafki.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | 2055 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 13,000 kg |
| Instalacja | Meblowe |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 55x46 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka meblowa |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
Praktyczna umywalka na krawędzi mebli
| Wysyłka |
|---|






