Opis
Umywalka ceramiczna SISTEMA
- dostarczane bez śrub mocujących
Opcja instalacji:

Pierwotna cena wynosiła: 599,00 zł.567,00 złAktualna cena wynosi: 567,00 zł.
SISTEMA zlew ceramiczny
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | 10SF50070 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 19,880 kg |
| EAN | 8697687582510 |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - Śruby, Do postawienia |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 70x42 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
Umywalka ceramiczna SISTEMA
Opcja instalacji:

| Wysyłka | |
|---|---|
| Producent |






