Pierwotna cena wynosiła: 200,00 zł.177,00 złAktualna cena wynosi: 177,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | 57471 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 8,300 kg |
| EAN | 8590913837463 |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 57x18,5x47 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka wpuszczana w blat |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |






