Opis
Galerka - szafka z lustrem
- drzwi dwuskrzydłowe z lustrem
- 2x regulowana szklana półka
- nie zawiera gniazdka elektrycznego
- nadaje się do małych łazienek
Szafka z lustrem jest teraz wyposażona w zawiasy na zawiasach.
Pierwotna cena wynosiła: 850,00 zł.699,00 złAktualna cena wynosi: 699,00 zł.
| Kod | VG860 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Kolor | dąb platin |
| Materiał | MDF/laminat |
| Rozmiary | 60x70x18 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Styl | Nowoczesny-kanciasty |
| Wyposażenie | Ciche domykanie |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 13,500 kg |
| EAN | 8590913851100 |
Galerka - szafka z lustrem
Szafka z lustrem jest teraz wyposażona w zawiasy na zawiasach.






