Opis
Galerka - szafka z lustrem
- drzwi dwuskrzydłowe z lustrem
- 2x regulowana szklana półka
- nie zawiera gniazdka elektrycznego
Szafka z lustrem jest teraz wyposażona w zawiasy.
Pierwotna cena wynosiła: 899,00 zł.725,00 złAktualna cena wynosi: 725,00 zł.
| Kod | VG080 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Kolor | biały |
| Materiał | MDF/laminat |
| Rozmiary | 80x70x18 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Styl | Nowoczesny-kanciasty |
| Wyposażenie | Ciche domykanie |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 14,600 kg |
| EAN | 8590913829697 |
Galerka - szafka z lustrem
Szafka z lustrem jest teraz wyposażona w zawiasy.






