Opis
Grubość blachy, w tym emalia, wynosi 2 mm.
Polecamy dokupić :Nogi do wanien 120-170cm
Pierwotna cena wynosiła: 820,00 zł.815,00 złAktualna cena wynosi: 815,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | V160x70 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 21,160 kg |
| Instalacja | Wpuszczana w podłogę, Osadzeniem na podłodze, Podmurowanie i obłożenie płytkami |
| Materiał | Emalia |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 160x70x38 cm |
| Długość | 160 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Kształt | Prostokątne |
Grubość blachy, w tym emalia, wynosi 2 mm.
Polecamy dokupić :Nogi do wanien 120-170cm
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






