Opis
Zbiornik zawierający mechanizm płukania / napełniania i rurkę łączącą.
- Materiał polipropylen
- Podwójne płukanie (ABS)
- Wypełnienie denne 1/2 "
- Max. pojemność 6 litrów
Aby otworzyć, naciśnij boki zbiornika pod pokrywą, aby zwolnić zaczep pokrywy.
Pierwotna cena wynosiła: 200,00 zł.196,00 złAktualna cena wynosi: 196,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Kod | T1801 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 2,760 kg |
| EAN | 8590913816390 |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 35x36x12,5 cm |
| Rozmiar gwintu | G 1/2" |
Zbiornik zawierający mechanizm płukania / napełniania i rurkę łączącą.
Aby otworzyć, naciśnij boki zbiornika pod pokrywą, aby zwolnić zaczep pokrywy.
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






