Opis
Zlew ceramiczny
- nie można zawiesić oddzielnie, przeznaczone do szafki 57034
- odpływ i syfon należy zakupić osobno
Pierwotna cena wynosiła: 1200,00 zł.1055,00 złAktualna cena wynosi: 1055,00 zł.
| Kod | WH118 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Przelew | Tak |
| Rozmiary | 45x40x50 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 50 cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 16,500 kg |
| EAN | 8590913874369 |
Zlew ceramiczny






