Opis
Zawieszona wysoka szafka z koszem
- na górze dwuskrzydłowych drzwi
- wewnątrz 2 drewniane półki
- 2 szuflady
- na dole składanego kosza na pranie
- stopki należy zamawiać osobno - patrz akcesoria
Pierwotna cena wynosiła: 1464,00 zł.1289,00 złAktualna cena wynosi: 1289,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Serie | ZOJA |
| Kod | 51293 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 23,000 kg |
| EAN | 8590913839849 |
| Instalacja | Zawieszenie/postawienie |
| Kolor | biały |
| Typ szafki | Szuflady i drzwiczki |
| Rozmiary | 50x184x29 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 29 cm |
| Wysokość | 184 cm |
| Materiał | MDF/laminat |
| Wyposażenie | Kosz na bieliznę, Konieczny montaż |
| Styl | Klasyk |
Zawieszona wysoka szafka z koszem
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






