Opis
Podwieszana szafka pod zlewem
- 2x drzwi
- uchwyty chromowane
Umywalka i nogi nie są w zestawie.
Do skompletowania ZERO umywalka meblowa 65x46cm
Pierwotna cena wynosiła: 599,00 zł.559,00 złAktualna cena wynosi: 559,00 zł.
| Marka | Aqualine |
|---|---|
| Serie | ZOJA |
| Kod | 51063 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 17,290 kg |
| EAN | 8590913837081 |
| Instalacja | Zawieszenie/postawienie |
| Kolor | biały |
| Typ szafki | Drzwiczki |
| Rozmiary | 61,5x74x32 cm |
| Szerokość | 61.5 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Wysokość | 74 cm |
| Materiał | MDF/laminat |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Materiał umywalki | Ceramika |
| Wyposażenie | Konieczny montaż |
| Styl | Nowoczesny-kanciasty |
Podwieszana szafka pod zlewem
Umywalka i nogi nie są w zestawie.
Do skompletowania ZERO umywalka meblowa 65x46cm
| Wysyłka |
|---|






