Opis
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika:
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 110x90x26cm
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 110x75x26cm
Pierwotna cena wynosiła: 392,00 zł.357,00 złAktualna cena wynosi: 357,00 zł.
| Kod | 84872 |
|---|---|
| Marka | Polysan |
| Serie | DEEP PLAIN |
| Kolor | Biały |
| Materiał | ABS/akryl |
| Instalacja | Obudowa czołowa |
| Rozmiary | 110x36 cm |
| Długość | 110 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 2,590 kg |
| EAN | 8590913835933 |
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika:
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 110x90x26cm
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 110x75x26cm






