Opis
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika: DEEP brodzik prysznicowy głęboki 140x75x26cm, biały 72947
Pierwotna cena wynosiła: 331,00 zł.308,00 złAktualna cena wynosi: 308,00 zł.
| Marka | Polysan |
|---|---|
| Serie | DEEP PLAIN |
| Kod | 89746 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 1,890 kg |
| EAN | 8590913835957 |
| Instalacja | Obudowa lewa, Obudowa prawa |
| Materiał | ABS/akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 75x36 cm |
| Długość | 75 cm |
| Głębokość | 36 cm |
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika: DEEP brodzik prysznicowy głęboki 140x75x26cm, biały 72947






