Opis
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika:
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 100x90x26cm 72340
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 110x90x26cm 72363
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 120x90x26cm 72383
Pierwotna cena wynosiła: 331,00 zł.308,00 złAktualna cena wynosi: 308,00 zł.
| Marka | Polysan |
|---|---|
| Serie | DEEP PLAIN |
| Kod | 89781 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 1,990 kg |
| EAN | 8590913835964 |
| Instalacja | Obudowa lewa, Obudowa prawa |
| Materiał | ABS/akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 90x36 |
| Długość | 90 cm |
| Głębokość | 36 cm |
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika:
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 100x90x26cm 72340
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 110x90x26cm 72363
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 120x90x26cm 72383






