Opis
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika:
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 100x90x26cm 72340
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 100x75x26cm 72879
Pierwotna cena wynosiła: 392,00 zł.357,00 złAktualna cena wynosi: 357,00 zł.
| Marka | Polysan |
|---|---|
| Serie | DEEP PLAIN |
| Kod | 83626 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 2,490 kg |
| EAN | 8590913835865 |
| Instalacja | Obudowa lewa |
| Materiał | ABS/akryl |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 100x36 cm |
| Długość | 100 cm |
| Głębokość | 36 cm |
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika:
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 100x90x26cm 72340
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki 100x75x26cm 72879






