Opis
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika:
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki
Pierwotna cena wynosiła: 392,00 zł.357,00 złAktualna cena wynosi: 357,00 zł.
| Kod | 83674 |
|---|---|
| Marka | Polysan |
| Serie | DEEP PLAIN |
| Kolor | Biały |
| Materiał | ABS/akryl |
| Instalacja | Obudowa prawa |
| Rozmiary | 120x36 cm |
| Długość | 120 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 2,690 kg |
| EAN | 8590913835919 |
Panele ścienne do brodzików głęboki.
Do brodzika:
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki
-DEEP brodzik prysznicowy głęboki






