Opis
Składane siedzisko GELCO pod prysznicem
- Wyściełane siedzisko zajmuje tylko 55 mm na zawiasie
- Ergonomiczny kształt i łatwa do czyszczenia powierzchnia
- Maksymalna pojemność: 120 kg
Pierwotna cena wynosiła: 949,00 zł.850,00 złAktualna cena wynosi: 850,00 zł.
| Marka | Gelco |
|---|---|
| Kod | GS120W |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 3,500 kg |
| EAN | 8590913847158 |
| Instalacja | Wiercenie |
| Rozmiary | 32,5x32,5 cm |
| Kolor | Biały |
Składane siedzisko GELCO pod prysznicem
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






