Opis
Pisuar ceramiczny, w tym syfon i śruby mocujące
Pisuar może być wyposażony w system spłukiwania czujnika.
Polecamy dokupić
| 1x | Wylewka naścienna dla GROOVE pisuar, stal nierdzewna |
Pierwotna cena wynosiła: 19371,00 zł.18149,00 złAktualna cena wynosi: 18149,00 zł.
| Kod | 473031 |
|---|---|
| Marka | Kerasan |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Ceramika |
| Rozmiary | 29,5x128x36 cm |
| Szerokość | 29.5 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Styl | Design |
| Wyposażenie | Sensoryczna zestaw równo - kupić |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 15,500 kg |
Pisuar ceramiczny, w tym syfon i śruby mocujące
Pisuar może być wyposażony w system spłukiwania czujnika.
| 1x | Wylewka naścienna dla GROOVE pisuar, stal nierdzewna |






