Opis
| Kod producenta: | 71560000 |
| Wysokość baterii (mm): | 152 mm |
| Zasięg wylewki (mm): | 89 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wylewka: | Stała |
| Rodzaj regulacji: | Jednouchwytowa |
| Wersja baterii: | Jednootworowa |
| Przepustowość wody - L / min: | 5 l/min |
Pierwotna cena wynosiła: 550,00 zł.280,00 złAktualna cena wynosi: 280,00 zł.
| Kod producenta: | 71560000 |
| Wysokość baterii (mm): | 152 mm |
| Zasięg wylewki (mm): | 89 mm |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wylewka: | Stała |
| Rodzaj regulacji: | Jednouchwytowa |
| Wersja baterii: | Jednootworowa |
| Przepustowość wody - L / min: | 5 l/min |






