Opis
Idealna wysokość górnej krawędzi umywalki: 88-90 cm
Pierwotna cena wynosiła: 1300,00 zł.1155,00 złAktualna cena wynosi: 1155,00 zł.
| Marka | Kerasan |
|---|---|
| Serie | INKA |
| Kod | 341201 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 9,080 kg |
| EAN | 8034125973552 |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - Śruby, Częściowo wpuszczane w blat |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 40x40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka wpuszczana w blat |
| Ilość otworów | 1 otworowe |
| Przelew | Tak |
Idealna wysokość górnej krawędzi umywalki: 88-90 cm
| Producent | |
|---|---|
| Wysyłka |






