Opis
Toaleta ścienna NOLITA z technologią NORIM (RIMLESS)
- Rozstaw montażowy: 18 cm
- Zawiera zestaw montażowy i podkładkę dźwiękoszczelną
-
UWAGA: Deskę sedesową należy zamówić osobno
Wskazówka: Oferujemy bidet NOLITA, kod 532531, w tym samym wzorze.
Pierwotna cena wynosiła: 3061,00 zł.2524,00 złAktualna cena wynosi: 2524,00 zł.
| Kod | 531431 |
|---|---|
| Marka | Kerasan |
| Seria | NOLITA |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Ceramika |
| Rozmiary | 35x35x55 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Styl | Klasyk |
| Wyposażenie | Rimless , Ukryty montaż |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 17,330 kg |
Toaleta ścienna NOLITA z technologią NORIM (RIMLESS)
Wskazówka: Oferujemy bidet NOLITA, kod 532531, w tym samym wzorze.






