Opis
Dodatkowo można domówić :
-KERASAN RETRO ceramiczne nogi do umywalki 105001, proste, 1 sztuka 108301
-KERASAN RETRO ceramiczny reling do umywalki 105001, 1sztuka 107901
Umywalka RETRO KERASAN
- wpuszczana
- wisząca
- wisząca z postumentem
Pierwotna cena wynosiła: 4084,00 zł.3469,00 złAktualna cena wynosi: 3469,00 zł.
| Marka | Kerasan |
|---|---|
| Serie | RETRO KERASAN |
| Kod | 105001 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 31,890 kg |
| EAN | 8034125971169 |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - Śruby |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 100x54,5 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 54.5 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Typ | Umywalka |
| Blat | Z boków |
| Ilość otworów | 1 otworowe, Bez otworu na zapytanie |
| Przelew | Tak |
Dodatkowo można domówić :
-KERASAN RETRO ceramiczne nogi do umywalki 105001, proste, 1 sztuka 108301
-KERASAN RETRO ceramiczny reling do umywalki 105001, 1sztuka 107901
Umywalka RETRO KERASAN






