Opis
Za dopłatą można dodać zbiornik w kolorze czarnym.
Pierwotna cena wynosiła: 1122,00 zł.978,00 złAktualna cena wynosi: 978,00 zł.
| Marka | Kerasan |
|---|---|
| Serie | RETRO KERASAN |
| Kod | 108101 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 14,790 kg |
| EAN | 8034125971329 |
| Kolor | Biały |
| Rozmiary | 45x39,5x17 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Styl | Retro |
Za dopłatą można dodać zbiornik w kolorze czarnym.






