Opis
Zamykana okrągła wylewka wanny, klik klak
- Średnica wtyczki:70 mm
- Materiał: mosiądz
Pierwotna cena wynosiła: 200,00 zł.162,00 złAktualna cena wynosi: 162,00 zł.
| Kod | TF5005 |
|---|---|
| Marka | Aqualine |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Rozmiary | Ø70 mm |
| Długość | 60 mm |
| Wyposażenie | Korek Click-Clack |
| Rozmiar gwintu | 1"1/4 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 0,300 kg |
| EAN | 8590913878060 |
Zamykana okrągła wylewka wanny, klik klak






