Opis
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Kolekcja | LVM LID LED |
| Kolor | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 8W |
| Kąt świecenia | 160° |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień | 650lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 10 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 10 cm |
| IP | IP20 |
| Klasa ochroności | III |
| Żywotność | 30000h |
















