Opis
| Typ | System szynowy 1 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Kolekcja | PROFILE ZOOM LED |
| Kolor | Biały |
| Ilość źrodeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | Zintegrowane źródło LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Źródło światła | Zintegrowane |
| Moc maksymalna | 9W |
| Kąt świecenia | 15-50° |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień | 660lm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał uzupełniający | Tworzywo sztuczne |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość | 13 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 11 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | II |
| Uwagi | Przedmiotem oferty jest wyłącznie Reflektor / Lampa. W skład zestawu nie wchodzi szyna. Zdjęcia mają charakter poglądowy ukazujący, jak produkt prezentuje się na szynoprzewodzie. |






















