Opis
Oprawa sufitowa EYE SUPER BLACK A 6502 w postaci czarnego reflektorka to wyjątkowo nowoczesna propozycja lampy punktowej. Ruchomy klosz zamontowano na stelażu, dzięki czemu można dostosować położenie światła do potrzeb. To zdecydowanie zaleta, którą warto wykorzystać w salonie, jadalni, kuchni, gabinecie, korytarzu oraz pomieszczeniach komercyjnych.
- nowoczesna forma lampy sufitowej
- reflektorek z możliwością regulacji ustawienia klosza
- głęboka czerń wygląda stylowo
- wysokiej jakości stal lakierowana
- lampa pracuje z pojedynczą żarówką GU10, moc do 35W (źródło światła nie jest dołączone do zestawu)
| Typ | Lampa sufitowa |
| Rodzaj | Reflektorki i spoty |
| Kolekcja | EYE SUPER |
| Kolor | Czarny |
| Ilość źrodeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | GU10 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| Materiał | Stal |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon |
| Szerokość | 8-20 cm |
| Wysokość | 48-58 cm |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Długość | 8-20 cm |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 20 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 5.5 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 9 x 9 x 9 cm |














