Opis
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | EGG |
| Kolor | Biały |
| Kolor uzupełniający | Złoty |
| Ilość źrodeł światła | 7 |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 25W only LED |
| Ilość sekcji świetlnych | 2 |
| Materiał | Kompozyt |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | max 350 cm |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 75 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 73 x 78 x 81 cm |














