Opis
| Typ | Lampa wisząca |
| Kolekcja | WHEEL |
| Kolor | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Ilość źrodeł światła | 1 |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | Wymienne |
| Moc maksymalna | 10W only LED |
| Materiał | Sklejka |
| Materiał uzupełniający | Stal lakierowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | max 137 cm |
| Modyfikacja wysokości | Tak (przez elektryka) |
| Wysokość podsufitki | 3 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 30 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 30 cm |
| IP | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Klasa ochroności | I |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wymiary opakowania | 11 x 31 x 31 cm |
















