Opis
- Szerokość wejścia: 520 mm
- Wymiary montażowe: 1200 x 900 ± 10 mm
- 2 drzwi przesuwne - 2 stałe części
- Konstrukcja lewa / prawa
Brodziki pasujące
-RENA R brodzik kompozytowy, półokrągły 120x90x4cm, R550, prawy lub lewy biała
Pierwotna cena wynosiła: 3854,00 zł.3654,00 złAktualna cena wynosi: 3654,00 zł.
| Marka | Polysan |
|---|---|
| Serie | LUCIS LINE |
| Kod | DL5015 |
| Gwarancja | 24 miesięcy |
| Waga opakowania | 58,020 kg |
| EAN | 8590729085362 |
| Typ | Posuwne |
| Kształt | Zakręcony prysznic kwadratowy |
| Kolor profilu | Aluminium polerowane |
| Wypełnienie | Szkło CZYSTE |
| Rozmiary | 120x90 |
| Promień | R550 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Łatwe utrzymanie | Antidrop |
| Grubość szkła | 8 mm |
Brodziki pasujące
-RENA R brodzik kompozytowy, półokrągły 120x90x4cm, R550, prawy lub lewy biała






