Opis
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Mechaniczny łącznik |
| Kolekcja | LVM accesories |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 2.2 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Długość | 7.2 cm |
| Wymiary opakowania | 15 x 1 x 10 cm |
Pierwotna cena wynosiła: 75,00 zł.9,90 złAktualna cena wynosi: 9,90 zł.
EAN: 5903139101714
Kod produktu: 10171
Typ: System szynowy LVM Magnetic
Rodzaj: Mechaniczny łącznik
Kolor produktu: Srebrny
Materiał: Stal
Szerokość: 2.2 cm
Wysokość: 1 cm
Długość: 7.2 cm
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Mechaniczny łącznik |
| Kolekcja | LVM accesories |
| Kolor | Srebrny |
| Materiał | Stal |
| Szerokość | 2.2 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Długość | 7.2 cm |
| Wymiary opakowania | 15 x 1 x 10 cm |






