Opis
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Moduł przewodzący zasilania zewnętrznego |
| Kolekcja | LVM accesories |
| Kolor | Czarny |
| Moc maksymalna | 6A |
| Materiał | Tworzywo |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 13 cm |
| Wymiary opakowania | 15 x 1 x 10 cm |
Pierwotna cena wynosiła: 75,00 zł.35,00 złAktualna cena wynosi: 35,00 zł.
EAN: 5903139101684
Kod produktu: 10168
Typ: System szynowy LVM Magnetic
Rodzaj: Moduł przewodzący zasilania zewnętrznego
Kolor produktu: Czarny
Materiał: Tworzywo
Szerokość: 1.5 cm
Wysokość: 2 cm
Długość: 13 cm
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Moduł przewodzący zasilania zewnętrznego |
| Kolekcja | LVM accesories |
| Kolor | Czarny |
| Moc maksymalna | 6A |
| Materiał | Tworzywo |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 13 cm |
| Wymiary opakowania | 15 x 1 x 10 cm |






