Opis
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Prosty moduł przewodzący |
| Kolekcja | LVM accesories |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 14 cm |
| Wymiary opakowania | 15 x 1 x 10 cm |
Pierwotna cena wynosiła: 75,00 zł.29,00 złAktualna cena wynosi: 29,00 zł.
EAN: 5903139101677
Kod produktu: 10167
Typ: System szynowy LVM Magnetic
Rodzaj: Prosty moduł przewodzący
Kolor produktu: Czarny
Materiał: Tworzywo
Szerokość: 1.5 cm
Wysokość: 2 cm
Długość: 14 cm
| Typ | System szynowy LVM Magnetic |
| Rodzaj | Prosty moduł przewodzący |
| Kolekcja | LVM accesories |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo |
| Szerokość | 1.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Długość | 14 cm |
| Wymiary opakowania | 15 x 1 x 10 cm |






